PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-04-29.

Inavi & Co, UAB (toliau – mes arba duomenų valdytojas, arba bendrovė) į Jūsų privatumą žiūri labai rimtai ir Jūsų privatumui bei asmeninei informacijai teikia didelę reikšmę. Todėl mes sąžiningai, atsakingai ir teisėtai, laikydamiesi šios privatumo politikos bei teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų saugumą, reikalavimų tvarkome Jūsų asmeninę informaciją.

I. PRIVATUMO POLITIKOS TAIKYMAS

Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) pateikiame informaciją apie tai, kokius asmens duomenis ir kokiu tikslu tvarkome, kam      galime juos perduoti ir kiek laiko saugome, kokias teises Jūs, kaip duomenų subjektas, turite bei kitą svarbią informaciją, susijusią su Jūsų asmens duomenų tvarkymu.

Ši Privatumo politika yra aktuali asmenims, kurie apsilanko mūsų interneto svetainėje www.toys.lt (toliau – svetainė), ja naudojasi internetinės prekybos tikslu ar kitais su mūsų veikla susijusiais tikslais.

Jei Jūs kreipiatės į mus, tokiu būdu Jūs išreiškiate savo valią, kad mes kreiptumėmės į Jus dėl Jūsų užklausos.

Pateikdami mums asmens duomenis svetainėje, joje naršydami, susikurdami paskyrą, pirkdami svetainėje, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su Privatumo politika ir su tuo, kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Privatumo politika netaikoma Jums naudojantis kitų bendrovių interneto svetainėmis. Visuomet perskaitykite kitų paslaugų teikėjų privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekite su jais dėl Jūsų asmens duomenų naudojimo.

Mes galime pakeisti Privatumo politiką bet kuriuo metu savo nuožiūra arba jeigu to reikalauja teisės aktai. Prieš naršydami svetainėje pasitikrinkite, ar esate susipažinę su aktualia Privatumo politikos versija.

II. IŠ KUR IR KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS MES GAUNAME

Paprastai Jūsų asmens duomenis mes gauname tiesiogiai iš Jūsų, kuomet Jūs lankotės svetainėje, susikuriate joje paskyrą ar, naudodamiesi elektroninėmis paslaugomis, joje apsiperkate.

Jums perkant svetainėje, šiuo tikslu mes gauname Jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, atsiskaitomosios sąskaitos numerį, Jums mokant pavedimu ar nurodant sąskaitą, į kurią turi būti atliktas pinigų grąžinimas, bei adresą, kuriuo pageidaujate gauti prekes (išskyrus atvejus, kuomet pasirinksite prekių atsiėmimą iš paštomato ar mūsų fizinės parduotuvės Lietuvoje), IP adresą.

Jums perkant prekes svetainėje, mes prekes, prekių kainą, nuolaidos sumą (jei taikoma) susiesime su Jumis, priskirsime Jūsų užsakymui numerį, kad galėtume tinkamai identifikuoti pirkimą ir jį susieti su Jumis. Mes taip pat tvarkysime Jūsų pirkimo svetainėje eilės numerį, siekdami pirmam ar paskesniam pirkimui suteikti nuolaidą pagal mūsų vidines nuolaidų teikimo tvarkas (jokiu būdu tai nereiškia mūsų įpareigojimo Jums teikti nuolaidas).

Jūsų patogumui mes sudarėme galimybę pažymėti/ įsiminti Jums patikusias prekes. Jei Jūs pageidaujate naudotis šiuo svetainės funkcionalumu, tereikia paspausti atitinkamą ženkliuką ties preke. Pažymėdami prekę atitinkamu ženkliuku, Jūs išreiškiate savo valią, kad šis Jūsų pasirinkimas būtų saugomas kurį laiką svetainėje, o Jums prisijungus prie paskyros, toks pasirinkimas būtų susietas su Jumis.

Jei Jūs įsigyjate dovanų kuponą, dovanų kuponui mes suteiksime numerį ir jį susiesime su Jumis ar su dovanų kupone nurodytu asmeniu.

Mes taip pat galime gauti informaciją apie Jus tiesiogiai iš Jūsų, kuomet:

-    Jūs sudarote sutartis su mumis savo vardu ar atstovaudami savo organizaciją,

-    kitu būdu kreipiatės į mus,

-    bendraujate su mumis per socialinius tinklus ar tiesiog stebite mūsų veiklą socialiniuose tinkluose.

Informaciją apie Jus mes galime gauti netiesiogiai, iš kitų asmenų, jei kitas asmuo perka prekes mūsų svetainėje ir nurodo Jūsų, kaip prekių gavėjo, asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, adresą), taip pat mes galime gauti duomenis apie Jus iš organizacijų ir asmenų, kuriuos/ kurias atstovaujate.

Jei Jūs mums pateikiate informaciją apie kitą asmenį, pavyzdžiui užsakydami prekes kitam asmeniui, užsakydami dovanų kuponą, Jūs privalote tokį asmenį informuoti apie tai, kad jo asmens duomenis pateikėte mums, nurodydami, kad toks asmuo gali susipažinti su jo asmens duomenų tvarkymu šioje Privatumo politikoje ar susisiekdamas su mumis. Pateikdami mums kito asmens asmens duomenis Jūs mums patvirtinate, kad toks kitas asmuo buvo supažindintas su šia Privatumo politika, jo asmens duomenų tvarkymu ir dėl tokio tvarkymo Jūs esate teisiškai susitarę bei dėl tokio asmens duomenų tvarkymo toks asmuo sutiko.

Visus duomenis mums pateikiate laisva valia. Jei Jūs tam tikrų asmens duomenų nepateiksite, gali būti, kad tam tikrų veiksmų mes negalėsime atlikti, pavyzdžiui negalėsime Jums parduoti prekių, jų pristatyti Jūsų nurodytu adresu.

III. KOKIAIS TIKSLAIS TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS

Paprastai, mes Jūsų asmens duomenis tvarkome šiais tikslais:

-    parduodami ir pristatydami Jums prekes ar Jums pristatydami prekes, kurias Jums užsakė kitas asmuo,

-    administruodami, atsakydami į Jūsų užklausas ar siekdami išspręsti kilusias problemas,

-    priimdami prekių grąžinimą iš Jūsų bei grąžindami Jums už prekes sumokėtą kainą ar jos dalį,

-    suteikdami Jums nuolaidas,

-   siekdami apsaugoti, apginti savo teises ir teisėtus interesus, turtą, mūsų darbuotojų ir kitų asmenų, esančių fizinėse bendrovės parduotuvėse apsaugojimo ir gynimo tikslais (kuomet parduotuvėse ar prie įėjimo į jas yra įrengtos video kameros),

-    siekdami pagerinti svetainės veikimą, kad Jūs galėtumėte lengvai ir patogiai galėtumėte rasti tai, ko ieškote joje, greitai, lengvai ir patogiai apsipirkti svetainėje,

-    sudarydami Jums galimybę susikurti paskyrą svetainėje,

-    tobulindami savo paslaugas ir vystydami veiklą,

-    vidaus administravimo,

-    buhalterinės apskaitos,

-    išieškodami ir administruodami skolas, pateikdami teisinius reikalavimus, siekdami jų įvykdymo ir gynimo, patys gindamiesi nuo ieškinių ir skundų,

-    komunikacijos,

-    vykdydami tiesioginę rinkodarą,

-    gaudami Jūsų nuomonę (grįžtamąjį ryšį) apie mus.

Šiame skyriuje nurodytais tikslais Jūsų asmens duomenis mes tvarkome, kai mus tai daryti įpareigoja teisės aktai, sutartis su Jumis, mūsų teisėtas interesas, kai siekiame apsaugoti mūsų, trečiųjų asmenų ar Jūsų turtą ar interesus ar, jei esame gavę Jūsų sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

     1.   Asmens duomenų tvarkymas tiesioginės rinkodaros tikslu

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu, Jūsų prašome pateikti sutikimą dėl tokio tvarkymo. Jei sutikimo nepateiksite – šiuo tikslu Jūsų asmens duomenų netvarkysime. Jei sutikimą pateiksite, jo atsisakyti galėsite bet kuriuo metu paspaudę atitinkamą prenumeratos atsisakymo nuorodą Jums siunčiamame pranešime arba kreipdamiesi į mus elektroniniu paštu info@toys.lt.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, mes taip pat galime gauti informaciją apie tai, ar naujienlaiškis buvo perskaitytas: kada ir kiek kartų buvo atvertas jis ar jame esanti nuoroda.

Tiesioginės rinkodaros tikslais mes tvarkysime asmens duomenis ne ilgiau nei 3 metus nuo Jūsų sutikimo gavimo arba iki tol, kol atšauksite duotą sutikimą dėl duomenų tvarkymo šiuo tikslu, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

       3.   Asmens duomenų saugojimo terminas

Mes užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi ne ilgiau, negu reikia duomenų tvarkymo tikslams pasiekti, ne ilgiau nei tai numato teisės aktai.

Įprastai Jūsų asmens duomenis saugosime užsakymo vykdymo metu ir 5 metus nuo paskutinio Jūsų užsakymo įvykdymo pabaigos, nebent ilgesni terminai būtų būtini siekiant pateikti teisinius reikalavimus, apginti teisinius interesus, ar ilgesni saugojimo terminai būtų privalomi vykdant su dokumentų archyvavimu susijusius reikalavimus ar kitus teisės aktuose nustatytus reikalavimus.

Jei mūsų fizinėse parduotuvėse įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros, vaizdo medžiaga su asmens duomenimis saugomi ir tvarkomi bus tvarkomi tokį laikotarpį, kuris bus nurodytas prieš įeinant į patalpą, kuri stebima vaizdo užfiksavimo įrenginiu.

IV. ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Kadangi mes ypatingai vertiname Jūsų asmens duomenų saugumą mes taikome tinkamas technines ir administracines priemonės tam, kad mūsų surinkti asmens duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

        1.   Konfidencialumas

Jūsų asmens duomenų saugumas mums ypatingai svarbus, todėl visus asmens duomenis mes tvarkome griežtai laikydamiesi konfidencialumo principo. Tačiau naudodamiesi svetaine Jūs taip pat privalote saugoti savo asmens duomenis. Jei Jūs esate susikūrę paskyrą svetainėje, neperduokite savo prisijungimo duomenų kitiems asmenims. Jei Jūsų prisijungimo duomenys buvo pamesti ar neteisėtai pasisavinti, informuokite mus nedelsiant, kad mes galėtume užblokuoti Jūsų paskyrą.

Jei mes pastebėsime, kad Jūsų paskyra galimai naudojasi trečiasis asmuo, mes turime teisę apriboti Jūsų paskyros naudojimą. Tai padarę susisieksime su Jumis ir išsiaiškinę visas aplinkybes, arba ir toliau apribosime paskyrą, arba ją panaikinsime, arba atnaujinsime naudojimąsi ja.

        2.   Kam perduodame jūsų asmens duomenis

Paprastai Jūsų asmens duomenimis mes nesidaliname su kitais asmenimis. Tačiau tam, kad įvykdytume savo įsipareigojimus Jums parduoti užsakytas prekes, kuomet Jūs pasirenkate prekių pristatymą Jūsų nurodytu adresu, asmens duomenis (vardą, pavardę, užsakymo numerį, adresą, telefono numerį) mes galime perduoti tretiesiems asmenims, kurie mums teikia prekių vežimo paslaugas.

Mes taip pat galime perduoti Jūsų asmens duomenis šiems gavėjams:

-    teisines paslaugas mums teikiantiems asmenims,

-    mokėjimo paslaugas mums teikiantiems asmenims,

-    buhalterinės apskaitos paslaugas teikiantiems asmenims, auditoriams, kitiems konsultantams,

-    pasitelktiems duomenų tvarkytojams,

-    valstybės institucijoms, teisėsaugos įstaigoms bei kitiems asmenims Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Gavę Jūsų sutikimą asmens duomenis galėsime teikti ir kitiems asmenims.

Jeigu Jūsų asmens duomenis atskleisime kitoms duomenų gavėjų grupėms nei nurodyta šioje Privatumo politikoje apie tai Jus informuosime ne vėliau kaip atskleidžiant duomenis pirmą kartą, išskyrus, jei tokią informaciją jau būsime pateikę Jums anksčiau.

Perduodami Jūsų asmens duomenis kitiems asmenims mes užtikriname perduodamų asmens duomenų saugumą.

        3.   Asmens duomenų tvarkytojai

Kad įvykdytume Jums savo įsipareigojimus, taip pat, kad užtikrintume bendrovės veiklą mes galime pasitelkti duomenų tvarkytojus, kurie pagal mūsų nurodymus ir mūsų nustatyta apimtimi tvarkys asmens duomenis tiek, kiek tai yra būtina asmens duomenų tvarkymo tikslams pasiekti.

Pasirinkdami duomenų tvarkytojus, mes reikalaujame, kad duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir technines saugumą užtikrinančias priemones, užtikrintų asmens duomenų saugumą ir konfidencialumą.

IV. DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS

Šia Privatumo politika mes taip pat informuojame Jus, kokias teises, kaip duomenų subjektas Jūs turite.

Šia Privatumo politika yra įgyvendinama Jūsų teisė žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą. Šią teisę Jūs taip pat galite realizuoti kreipdamiesi į mus Privatumo politikoje nurodytu adresu, elektroniniu paštu.

Jūs turite teisę susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi. Šią teise Jūs galite pasinaudoti kreipdamiesi į mus Privatumo politikoje nurodytu adresu, elektroniniu paštu. Jūsų prašymu, mes suteiksime informaciją iš kur gavome Jūsų asmens duomenis, asmens duomenų saugojimo laikotarpį, kokie asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu juos tvarkome, kam teikiame.

Paprastai tokią informaciją mes Jums teiksime nemokamai, nebent Jūsų prašymai yra akivaizdžiai nepagrįsti arba neproporcingi, visų pirma dėl jų pasikartojančio turinio. Be to, jei Jūsų prašymai yra akivaizdžiai nepagrįsti arba neproporcingi mes turime teisę atsisakyti vykdyti Jūsų prašymą.

Jei savo prašyme nenurodysite informacijos pateikimo formos, informaciją Jums pateiksime tokia pat forma, kokia gautas prašymas.

Teisė prašyti ištaisyti asmens duomenis bei sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus, nustačius, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs.

Teisė reikalauti sunaikinti asmens duomenis arba apriboti duomenų tvarkymo veiksmus, nustačius, kad asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai arba nesąžiningai.

Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, išskyrus atvejus, kai šie asmens duomenys yra tvarkomi dėl mūsų ar trečiojo asmens teisėto intereso, jei Jūsų interesai nėra svarbesni.

Teisę atšaukti duotus sutikimus dėl duomenų tvarkymo Jūs galite įgyvendinti bet kada, kreipdamiesi į mus šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais, o sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo rinkodaros tikslu atšaukti galite ir paspaudę atitinkamą prenumeratos atsisakymo nuorodą, kuri pateikta Jums siųstame elektroniniame laiške.

Jūs galite prašyti ištrinti visus duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus ir tokiu būdu įgyvendinti teisę „būti pamirštam“. Jūs taip pat galite panaikinti savo paskyrą svetainėje ir tokiu būdu iš dalies įgyvendinti šią teisę. Tačiau tokiu atveju, mes negarantuojame, kad ši teisė bus pilnai įgyvendinta bei, kad panaikinus paskyrą visa informacija apie jus bus panaikinta. Dėl likusios informacijos panaikinimo, Jūs turite kreiptis į mus papildomai. Mes turime teisę atsisakyti tenkinti Jūsų prašymą „būti pamirštam“ teisės aktuose nustatytais atvejais.

Jūs turite teisę reikalauti, kad Jūsų pateikti asmens duomenys, jeigu jie tvarkomi sutikimo ar sutarties pagrindu, ir jeigu jie tvarkomi automatizuotomis priemonėmis, būtų „perkelti“, t.y. persiųsti kitam duomenų valdytojui ar perduoti Jums susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu, jeigu tai yra techniškai įmanoma.

Jūs turite teisę nesutikti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas, įskaitant profiliavimą.

Paprastai mes nepriimame automatizuotu asmens duomenų tvarkymu pagrįstų sprendimų Jūsų atžvilgiu. Jei tokius sprendimus mes vis dėlto priimtume, Jūsų prašymu, mes atliksime sprendimo peržiūrą ir visų svarbių duomenų vertinimą.

Jei mūsų vykdomo Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumas Jums kelia abejonę ar Jūs nesate patenkinti susidariusios situacijos sprendimu, Jūs turite teisę dėl tokio asmens duomenų tvarkymo pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (adresu L. Sapiegos g. 17, Vilnius, el. pašto adresas ada@ada.lt, interneto svetainė https://vdai.lrv.lt/) ar kompetentingam teismui. Mūsų veiksmus ar neveikimą Jūs turite teisę skųsti pats arba per tinkamai įgaliotą atstovą ar ne pelno įstaigą, organizaciją ar asociaciją, atitinkančią teisės aktuose nustatytus reikalavimus.

Jei mums pažeidus Jūsų, kaip duomenų subjekto teises, Jūs patyrėte materialinę ar nematerialinę žalą, turite teisę į žalos atlyginimą.

V. NEPILNAMEČIŲ APSAUGA

Svetaine negali naudotis asmenys, jaunesni nei 16 metų. Jei mes sužinome, kad asmens duomenys buvo gauti tiesiogiai iš asmenų, jaunesnių nei 16 metų, tokius duomenis mes nedelsiant sunaikiname. Jei esate jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami informaciją apie save, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Jei Jūs esate vaiko tėvai ar teisėti globėjai ir manote, kad Jūsų vaikas pateikė mums savo asmens duomenis, nedelsiant informuokite mus apie tai, kad mes galėtume tokius duomenis nedelsiant ištrinti.

VI. Socialinės žiniasklaidos priemonės

Bendrovė yra sukūrusi ir valdo paskyras socialinės žiniasklaidos priemonėse, tokiose kaip Instagram, Facebook. Visą informaciją, kurią Jūs  pateiksite socialinės žiniasklaidos priemonėse ar kuri gaunama Jums aplankius mūsų paskyras socialinės žiniasklaidos priemonėse, kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas. Perskaitykite socialinio tinklo valdytojų privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekite su jais dėl Jūsų asmens duomenų naudojimo.

Kaip turimų paskyrų administratorius mes parenkame atitinkamus nustatymus, tačiau socialinio tinklo valdytojas gali būti apribojęs galimybę keisti tam tikrus, esminius nustatymus ir tokiu būdu mes negalime įtakoti, kokią informaciją apie Jus rinks socialinio tinklo valdytojas. Net, jei Jūs tik žiūrite į mūsų pranešimus socialinės žiniasklaidos priemonėse, socialinio tinklo valdytojas gali gauti tam tikrą asmeninę informaciją, tokią kaip, kokiu galiniu įrenginiu Jūs naudojatės ir koks Jūsų IP adresas. 

Jums bendraujant per socialinį tinklą ar stebint mūsų įrašus, mes gauname informaciją apie Jus. Mūsų gaunamų duomenų apimtis priklauso nuo mūsų parinktų paskyros nustatymų, susitarimų su socialinio tinklo valdytoju dėl papildomų paslaugų užsakymo, socialinio tinklo valdytojo nustatytų slapukų.

VII. SLAPUKAI

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę. Jeigu svetainėje yra nuorodos į kitas svetaines, kurios taip pat naudoja slapukus, jie čia neapibūdinti.

Naudodami funkcinius, stebėjimo, reklaminius slapukus ir (ar) trečiosios šalies slapukus mes prašome Jūsų sutikimo. Jei Jūsų sutikimą jau gavome, ateityje pakartotinai naudojant tą patį slapuką tuo pačiu tikslu sutikimo dar kartą neprašysime. Būtinuosius slapukus naudojame teisėto intereso pagrindu ir Jūsų sutikimo dėl tokių slapukų įrašymo neprašome.

Svetainėje naudojami slapukai:

1P_JAR – analitinis slapukas, įrašomas Jūsų naudojamame įrenginyje 1 mėnesio laikotarpiui.

CONSENT - statistinius duomenis renkantis slapukas, įrašomas 20 metų laikotarpiui.

PHPSESSID - sesijos slapukas, naudojamas puslapio funkcionalumui užtikrinti. Galioja, kol neuždaroma naršyklė.

PrestaShop-* - slapukas, naudojamas sesijai palaikyti, saugomas 20 dienų, saugo informaciją, kokie puslapiai buvo atidaryti sesijos metu.

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, kai prašome Jūsų sutikimo dėl slapukų įrašymo, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, kaip tvarkyti, pašalinti, įrašyti slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje.

VIII. STATISTIKA

Svetainės lankytojų statistika gali būti analizuojama Google Analytics pagalba. Kokia informacija renkama Google Analytics galite sužinoti čia https://support.google.com/analytics/answer/6318039?hl=en.

JŪSŲ KLAUSIMAI

Jei Jūs turite klausimų, susijusių su šia Privatumo politika ar kitų užklausų, susijusių su Jūsų duomenų apsauga, maloniai kviečiame kreiptis į mus šiais kontaktais:

Inavi & Co, UAB

Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius

El. p.: info@inavi.lt

Mes vertiname visus Jūsų klausimus, patarimus ir nuomonę, todėl sieksime Jums atsakyti kuo greičiau.

Dėkojame, kad skyrėte laiko susipažinimui su šia Privatumo politika.

Nuoširdžiai

Inavi & Co, UAB